Sari la conținut
BellResidence
Ansamblul rezidențial BellResidence, Calea Șurii Mici, Sibiu — randare exterioară 2

BellResidence · Corpul C3 · în vânzare

Apartamente Studio, 2 și 3 camere și Penthouse

30 apartamente în corpul C3 — 22 disponibile acum. Prețuri finale, cu TVA inclus, publicate pentru fiecare unitate.

Tipologii

Cinci feluri de a locui.

Living + dormitor — Studio, BellResidence, Calea Șurii Mici, Sibiu33,8 mp

Studio

Primul pas spre propria locuință — compact, luminos, ușor de întreținut.

de la 73.000 €

TVA inclus · Predare la alb · Aer condiționat inclus

2 din 5 disponibileVezi unitățile
Living + dormitor — Studio, BellResidence, Calea Șurii Mici, Sibiu36,7 mp

Studio Plus

Studio cu zonă de dormit separată — intimitatea unui dormitor, în suprafața unui studio.

de la 80.000 €

TVA inclus · Predare la alb · Aer condiționat inclus

4 din 5 disponibileVezi unitățile
Living — Apartament 2 camere, BellResidence, Calea Șurii Mici, Sibiu59,6 mp

2 camere

Living generos și dormitor matrimonial — locuința potrivită pentru cuplu sau primul copil.

de la 103.000 €

TVA inclus · Predare la alb · Aer condiționat inclus

6 din 10 disponibileVezi unitățile
Living open space — Apartament 3 camere, BellResidence, Calea Șurii Mici, Sibiu71,1 mp

3 camere

Două dormitoare și două băi — spațiu pentru familie, fără compromisuri.

de la 129.000 €

TVA inclus · Predare la alb · Aer condiționat inclus

8 din 8 disponibileVezi unitățile

Tipologiile, în detaliu

Cui i se potrivește fiecare.

33,8 mp

Studio

Un studio bine desenat înseamnă zero metri pătrați pierduți: zona de zi și dormitorul se integrează natural, bucătăria e complet echipabilă, iar baia primește lumină și finisaje ca la apartamentele mari. Varianta Studio Plus separă zona de dormit de zona de zi, pentru mai multă intimitate în același format compact. Este formatul de intrare în BellResidence — și un format căutat la închiriere.

2 unități disponibile din 5

Cui i se potrivește

  • Tineri profesioniști care vor propriul spațiu, aproape de zona industrială de vest și de centru.
  • Investitori care caută randament la închiriere și un format de intrare în ansamblu.
  • Cumpărători la prima locuință, cu buget controlat și costuri mici de întreținere.

zonă de dormit separată · 36,7 mp

Studio Plus

Același format compact, dar cu zona de dormit separată de zona de zi — mai multă intimitate și un living care rămâne living.

4 unități disponibile din 5

Cui i se potrivește

  • Tineri profesioniști care vor propriul spațiu, aproape de zona industrială de vest și de centru.
  • Investitori care caută randament la închiriere și un format de intrare în ansamblu.
  • Cumpărători la prima locuință, cu buget controlat și costuri mici de întreținere.

59,6 mp

2 camere

Cele 2 camere de la BellResidence sunt desenate pe fluxuri firești de locuire: zona de zi și cea de noapte sunt separate clar, bucătăria închisă păstrează livingul curat și aerisit, iar holul de intrare face tranziția fără a fura spațiu util. O tipologie versatilă — la fel de potrivită ca primă locuință pentru un cuplu, cât și ca investiție pe termen lung.

6 unități disponibile din 10

Cui i se potrivește

  • Cupluri care își doresc prima locuință spațioasă, cu zonă de zi și de noapte separate.
  • Familii mici care vor cameră de lucru sau cameră de copil în perspectivă.
  • Investitori care preferă chiriași stabili, pe termen lung.

71,1 mp

3 camere

Tipologia de 3 camere oferă ce contează cu adevărat pentru o familie: un open space în care bucătăria, dining-ul și livingul respiră împreună, un dormitor matrimonial cu dressing, o cameră de copil luminoasă și două băi — una în zona de noapte, cealaltă lângă intrare, pentru ritmul de dimineață și pentru oaspeți. La 71,1 mp utili, fiecare funcțiune are locul ei — fără compromisuri și fără spații de umplutură.

8 unități disponibile din 8

Cui i se potrivește

  • Familii cu unul sau doi copii, care vor spațiu real, nu doar pe hârtie.
  • Cupluri care lucrează de acasă și au nevoie de al doilea dormitor ca birou.
  • Cumpărători care gândesc pe termen lung: o tipologie care își păstrează bine valoarea.

ultimul nivel · 94,7 mp / 111,7 mp

Penthouse

Două unități la ultimul nivel al corpului C3, cu cele mai mari suprafețe din C3. Planurile și detaliile complete se trimit la cerere.

2 unități disponibile din 2

Pe scurt

  • Nivelul superior al clădirii
  • 4 camere
  • 2 băi
  • Două variante de suprafață

Disponibilitate

Toate apartamentele C3.

TVA inclus · Predare la alb · Aer condiționat inclus Vezi dotările incluse →

Statusuri și prețuri sincronizate din sistemul de vânzări (actualizare la 2 minute).

Se încarcă lista…

Prețuri pe etaje

Cum diferă prețul de la un etaj la altul.

Cel mai mic preț disponibil pe fiecare nivel, pe tipologie. Unde nu există unitate disponibilă apare „—”.

Cel mai mic preț disponibil, cu TVA, pe tipologie și etaj
TipologieParterEtajul 1Etajul 2Etajul 3Etajul 4
Studio · 33,8 mp———73.000 €74.000 €
Studio Plus · 36,7 mp—80.000 €82.000 €82.000 €82.000 €
2 camere · 59,6 mp103.000 €113.000 €117.000 €—123.000 €
3 camere · 71,1 mp—129.000 €131.000 €133.000 €136.000 €
Penthouse · nivelul 5Ap. 29 (94,7 mp): 206.000 €Ap. 30 (111,7 mp): 243.000 €
Solicită ofertă